Automobile Expo 2020: Jio prezentuje technologie samochodów połączonych na targach motoryzacyjnych, prezentacje „Przygotowana na przyszłość cyfrowa droga ekspresowa”

  • bV4G1iQKL0
  • February 5, 2020
  • Comments Off on Automobile Expo 2020: Jio prezentuje technologie samochodów połączonych na targach motoryzacyjnych, prezentacje „Przygotowana na przyszłość cyfrowa droga ekspresowa”
Automobile Expo 2020: Jio prezentuje technologie samochodów połączonych na targach motoryzacyjnych, prezentacje „Przygotowana na przyszłość cyfrowa droga ekspresowa”

Jio na targach Auto Expo 2020 w Greater Noida w środę pokazał, że zaczyna kończyć moce produkcyjne w celu wzmocnienia powiązanego środowiska pojazdu. Telco, który jest obecnie pionierem w indyjskiej części telekomunikacyjnej, zbudował swoją wielostronną scenę, aby objąć terytoria, na przykład, kurs tablicy, gromadzenie informacji i tablicę, kierowanie tablicą, fragmenty wiedzy i informacji badanie oraz telematyka i diagnostyka pojazdu. Co więcej, Jio podczas najważniejszego dnia, w którym skoncentrowano się na biznesie samochodowym, pokazał na targach Auto Expo „gotową na przyszłość cyfrową drogę ekspresową”, która zawierała przykłady umów dotyczących dostępności samochodów, gwarantowanych gadżetów i wyposażenia, włączonych etapów chmury i administracji oraz administracji w Indiach i zachęcanie grupy ludzi.

Sprzęt, który Jio pokazał na targach Auto Expo, obejmował obsługę e-SIM klasy Internet rzeczy (IoT) w wielu strukturach, podobnie jak wąskopasmowe moduły IoT (NBIoT) i sygnalizatory GPS oparte na LTE. Organizacja dodatkowo wyświetliła dobry gadżet telematyki na pokładzie (OBD). Gadżet towarzyszy zdalnej koordynacji z kamerą uruchomieniową do rozlewania i nagrywania w chmurze oraz umożliwia zaawansowany system wspomagania kierowcy oparty na badaniu wideo (ADAS). Podobnie gadżet OBD zawiera najważniejsze dane, na przykład dane dotyczące dobrostanu pojazdu, śledzenie pojazdu, infotainment i sieć Wi-Fi w pojeździe.

Niezależnie od gadżetu ODB, Jio zaprezentował rozwiązania sprzętowe, które działają w standardzie AIS 140 i zawierają czujniki wjazdu i czujniki paliwa jako sygnał alarmowy, aby chronić kierowców i podróżnych.

Jio opracowuje również zmodyfikowane ustalenia z prywatnymi APN, białą listą adresów URL / IP i wirtualnymi prywatnymi systemami (VPN) oraz obsługą członkostwa M2M eUICC. W podobny sposób struktura dostępności dla kadry kierowniczej jest skonstruowana z możliwością prowadzenia ewidencji zapasów karty SIM w pulpicie nawigacyjnym z jednym znakiem oraz interfejsem do kontroli i dostosowywania administracji dla różnych powiązań.

Aby przekonać organizacje motoryzacyjne, Jio zapewnił, że zaoferuje „proaktywne sprawdzanie modeli wartości” oraz aplikację do samodzielnej opieki nad kontami. Administrator jest również reklamowany, aby mieć danie w pobliżu indyjskiej bliskości organizacji i grup administracyjnych.

Jio już od dłuższego czasu rozwija swoje ulepszenia związane z pojazdami. Administrator w październiku 2018 r. Pokazał swój model pojazdu powiązanego z 5G oraz niektóre przypadki użycia kierowców z obsługą VR, które wykonał w organizacji z firmą Ericsson. Ponadto może okazać się produktywne, oferując powiązanym odpowiedziom na pojazdy niektórym producentom pojazdów, aby przeprowadzić sprytne jazdy samochodem na rynek indyjski.